Nauka języka obcego wspomaga rozwój intelektualny dziecka

Angielski dla dzieci

Dzieci w wieku przedszkolnym

 

Wykorzystujemy najlepszy czas na naukę języków

Według najnowszych badań naukowych w dziedzinie rozwoju mózgu, najlepszy czas na tworzenie się połączeń nerwowych potrzebnych w przyswajaniu języka to wczesne dzieciństwo. Badania naukowe potwierdzają bardzo pozytywny wpływ, jaki nauka języka obcego w wieku 2-7 lat wywiera na ogólny i intelektualny rozwój dziecka widoczny w okresie szkolnym i przez całe życie.

Czy wiesz, że między 2-7 rokiem życia dziecko ma możliwość nauczenia się każdego języka?

Dzięki temu nauka jest dla niego łatwa i szybka.

Czy wiesz, że maksymalnie po piątym roku życia ten szeroki zakres możliwości zaczyna się zamykać?

Dziś z łatwością dziecko nauczy się języków, na co w przyszłości będzie musiało przeznaczyć wiele lat.

Czy wiesz, że u 8-mio latka zdolność uczenia się języków, rozumiana jako wrodzona wrażliwość, zdecydowanie zanika?

Teddy Eddie to ogólnopolski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania języka angielskiego dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym oraz w klasach 0-1 SP. Celem metody jest rozwijanie umiejętności mówienia oraz budowanie wysokich standardów nauczania dzieci. Metoda została uznana przez British Council za innowacyjną w nauczaniu dzieci najmłodszych, uznając że ogromne rezultaty uczenia się dzieci angielskiego metodą TE powinny stanowić źródło inspiracji.

 

5000 to zasób słów, jakim posługuje się dorosły Amerykanin. Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2000. To do pięciu razy więcej niż przy użyciu standardowych podręczników.

 

Co otrzymują dzieci:

Skuteczność – program nauczania jest ambitny, a mózg dziecka, jego uwaga i koncentracja są maksymalnie wykorzystane. Dziecko uczy się angielskiego szybciej co na zawsze odmienia jego dalszą edukację

Profesjonalizm – do grona nauczycieli Teddy Eddie trafiają tylko Ci, którzy posiadają predyspozycje do pracy z dziećmi oraz mają wysokie kwalifikacje językowe (filolodzy i lingwiści) oraz kwalifikacje pedagogiczne. Przechodzą oni szereg specjalistycznych szkoleń z założeń, metodyki, technik edukacyjnych i narzędzi dostosowanych do poziomu i wieku dziecka.

Atrakcyjność – program nauczania jest dostosowany specjalnie do wieku żłobkowego, przedszkolnego oraz klas 0-1, dzięki czemu dzieci uwielbiają poczucie humoru towarzyszące metodzie TE. Dodatkowo nauczyciele Teddy Eddie mają szczegółowo zaplanowane każde spotkanie z dziećmi i są wyposażani w ponad 450 pomocy dydaktycznych.

Przyszłość dziecka – poszczególne poziomy nauki są tak opracowane, by dziecko płynnie przechodziło z nauczania żłobkowego do przedszkolnego i z przedszkolnego do szkolnego.

Jakość - ogólnopolska licencjonowana metoda jest gwarantem jakości nauczenia dzieci języka

Umiejętności społeczne – dzięki pracy w grupie oraz kontrolowanym zabawom z dziećmi, maluchy nabywają umiejętności społecznych

Prestiż - dzieci uczące się języka angielskiego metodą TE otrzymują prestiżowe certyfikaty językowe honorowane we wszystkich placówkach Teddy Eddie w całej Polsce

Systematyczność – zajęcia języka angielskiego odbywają się dwa razy w tygodniu

Nowoczesność - platforma multimedialna z grami po angielsku dla najmłodszych dzieci (od 2-ego roku życia) dostosowana dokładnie do materiału lekcji, z historyjkami po angielsku i zabawami w nowoczesnej formule

 

Szkoła językowa Personal Tutor jest jedynym Akredytowanym Centrum Teddy Eddie w Piastowie i Pruszkowie.

Program jest przyjazny także rodzicom. Zawiera Poradnik dla rodziców - skarbnicę informacji na temat kursu.

Obejrzyj film: https://www.youtube.com/watch?v=fWo4KbSNrjU

 

Wspieramy ogólnopolską medialna kampanię Język to podstawa - ucz się języków
Wspieramy ogólnopolską
medialna kampanię
Język to podstawa - ucz się języków
Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych