Platforma e-learningowa

Dziennik

Dziennik elektroniczny

Zapraszamy wszystkich rodziców do korzystania z dziennika elektronicznego, w którym w łatwy sposób można sprawdzić jaka jest zadana praca domowa, jaki dokładnie materiał był realizowany podczas zajęć, jaki był temat lekcji. Można również sprawdzić obecność dziecka, oceny, komentarz od nauczyciela o uczniu oraz pobrać dodatkowe materiały z lekcji w przypadku, gdy nauczyciel realizował materiał poza podręcznikiem.

Każdy rodzic otrzymał od nas zaproszenie do dziennika wysłane na adres mailowy podany w umowie. Po kliknięciu na linka zapraszającego należy wpisać login (Państwa adres mailowy) oraz ustanowić sobie własne hasło do dziennika, o które system będzie pytać przy każdym logowaniu.

Jeśli mają Państwo problemy techniczne można również zalogować się klikając w poniższy link (Dziennik elektroniczny - logowanie), a następnie wpisując swój login (Państwa adres mailowy) oraz ustanowione przez Państwa hasło. Jeśli hasło z jakiegoś powodu nie działa wystarczy kliknąć NIE PAMIĘTASZ HASŁA, a system wygeneruje nowe hasło i prześle je na adres mailowy.

 

Dziennik elektroniczny- logowanie

 

Wspieramy ogólnopolską medialna kampanię Język to podstawa - ucz się języków
Wspieramy ogólnopolską
medialna kampanię
Język to podstawa - ucz się języków
Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych