Wielki Test Języka Angielskiego

WTJA

Już 20 listopada 2016 (niedziela) mieszkańcy naszego miasta napiszą Wielki Test Języka Angielskiego (WTJA). Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, którego inicjatorem jest firma Electrum sp. z o.o. Ogólnopolski Wielki Test Języka Angielskiego już po raz czwarty odbędzie się w naszym kraju, w ponad stu miastach Polski. Organizatorem Wielkiego Testu Języka Angielskiego (WTJA) w Piastowie jest Szkoła językowa PERSONAL TUTOR.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piastowa do Gimnazjum nr 1 w Piastowie przy ul. Pułaskiego 6/8, o godz. 10:30. Dzięki Szkole językowej PERSONAL TUTOR będziemy mieli okazję sprawdzić całkowicie bezpłatnie swoje umiejętności języka angielskiego oraz pochwalić się, że Piastów zna angielski. To ogólnopolskie wydarzenie zostało lokalnie objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Piastowa. 

 

Program ogólnoposkiego wydarzenia:

Wielki Test Języka Angielskiego dla dzieci w wieku 8-12 lat

Wielki Test Języka Angielskiego dla młodzieży w wieku 13-17 lat

Wielki Test Języka Angielskiego dla dorosłych

Konkurs  KARAOKE piosenki anglojęzycznej - występy solo, w duetach oraz grupowe. Dzieci, młodzież i dorośli będą mogli zaprezentować się wokalnie śpiewając piosenki znanych anglojęzycznych wykonawców (m. in. Adele, Rihanna, Selena Gomez, One Direction i inni) i wykazać się nie tylko umiejętnościami języka angielskiego, ale również umiejętnościami wokalnymi

Prezentacja WALCA ANGIELSKIEGO oraz strojów reprezentujących KRAJE ANGLOJĘZYCZNE

Konkurs graficzny Szkoły językowej PERSONAL TUTOR pt. Z czym kojarzy się Tobie język angielski?

Konkurs na najlepszego ucznia języka angielskiego szkół podstawowych w Piastowie

Konkurs na najlepszego ucznia języka angielskiego gimnazjów w Piastowie

Zabawy językowe w kategorii PRZEDSZKOLAKI

Zabawy językowe w kategorii KLASY 1-3 SP

Zabawy językowe w kategorii KLASY 4-6 SP

Zabawy językowe w kategorii MŁODZIEŻ i DOROŚLI pt. Ciekawostki o krajach anglojęzycznych: Anglia, USA, Kanada, Szkocja, Walia, Irlandia, Australia, Nowa Zelandia

Stoisko kulinarne uczniów ze szkół piastowskich - do spróbowania drobne angielskie specjały

Malowanie twarzy w akcenty brytyjskie i amerykańskie

 

Jeśli chcesz wziąć udział w bezpłatnym wydarzeniu językowym 20 listopada 2016 (niedziela) zarejestruj się na stronie piastow.znaangielski.pl. Przygotujemy dla Ciebie PAKIET STARTOWY.

 

UWAGA! Osoby mające meldunek w Pruszkowie, ale uczęszczające do szkół państwowych oraz prywatnych na terenie Piastowa mogą również zarejestrować się bezpłatnie na WTJA.

Wspieramy ogólnopolską medialna kampanię Język to podstawa - ucz się języków
Wspieramy ogólnopolską
medialna kampanię
Język to podstawa - ucz się języków
Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych